12.10.2011

35: Zakonnica kontratakuje
Jeszcze niech będą letnie klimaty tutaj, bo na zewnątrz pogoda nie ma litości. Przynajmniej u mnie.
Odnośnie odcinka, to rzeczywiście, jeśli nie jesteśmy konkretnie szukani (Bo mamy jakieś konkurencyjne archanielstwa i farmerstwa? Albo złych ludzi z blogspota?), to google nas poleca właśnie do rozwiązywania wszelakich problemów z zakonnicami. To pokazuje, że niewielu jest kompetentnych ludzi w internecie. Skoro już nawet do nas odsyłają... Straszne.
Farmerstwo twierdzi, że zakonnica na rowerze to totalnie rzadki widok, a także że ten motyw był wykorzystany w jakimśtam filmie, com go nie widziała. Ktoś coś wie na ten temat?

I wreszcie jest nowa gustowna tajemnicza postać do kolekcji. Zęby mnie bolą jak na nią patrzę, ale roboczo musi sobie w tej loży posiedzieć. I tej okazji pierwsze 10 postaci które nas będą lubiły, bo Zło lubi być lubiane, otrzymają wysokie stołki w przypadku przejęcia władzy nad światem przez nas oraz rozdysponujemy wśród tej grupy elitarnych postaci dodatkowy komiks. NIE wiem jeszcze jak ta dyscrybucja będzie wyglądała, bo zostałam zainspirowana z zaskoczenia, ale to też nie jest moja pora na myślenie.

2 komentarze:

  1. coś czuję, że ta strona stanie się kopalnią zakonnic :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Zostaniemy potentatkami zakonnicowymi! Łiii! ;D

    OdpowiedzUsuń