08.04.2013

95: Przytulasy


Mnie osobiście takie wytwory ludzkich fantazji przerażają, przyznaję jednak, że chylę głowę przed kreatywnością pomysłu. I uważam, że to twór iście z fantazji Farmerstwa.

Generalnie miało tu być o biofilmie, który jest takim tentegiem, w który organizują się bakterie i robią sobie otoczki. Ja tego nie ogarniam, a Farmerstwo mi nie chce pomóc, więc muszę pisać jakieś głupoty. W każdym razie miało być o tym biofilmie, ale Farmerstwo twierdzi, że nikt nie wie co to jest, więc nie będzie. Ale ja napiszę, bo czuję się ostatnio bardzo zbuntowana.

Edit by Farmerstwo: O biofilmie nie miało być w komiksie, ale w opisie - ok, wywnętrznię się.  Otóż nie mogłam się oprzeć skojarzeniu z połączonymi komórkami bakteryjnymi... Ale wynikało to z faktu, że moja szalona grupa na mikrobach lubi się kumulować, wołając "robimy biofilm!".
Zakładam, że wiedzieć czym jest biofilm to jedno, a mieć skojarzenia wypaczone przez studia - co innego.

5 komentarzy:

 1. A przepraszam maska ośmiornicy to już inwencja autora, czy miało to odzwierciedlenie w rzeczywistości? :D
  Jekaterina

  OdpowiedzUsuń
 2. Inspiracją były - jak najbardziej prawdziwe - czapki z mackami Cthulhu, które pewna przedsiębiorcza kabieta dziergała i sprzedawała na konwencie w hurtowych ilościach. Biorąc jednak pod uwagę, że Pyrkon przyciągnął ponad 12 tys. ludzi, z czego połowa była poprzebierana... Chyba dowolna wymyślona, dziwnie ubrana postać mogła być tam w rzeczywistości ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. chyba nie chciałabym free hugsa od ośmiornicy O.o

  OdpowiedzUsuń
 4. Akurat ośmiornica jest hojnie obdarzona przez naturę jeśli chodzi o przytulanie ;p

  OdpowiedzUsuń
 5. jeśli wolicie bardziej standardowe free hugs, to zapraszamy 4 maja na krakowski rynek w godzinach 15-18, śmiało!
  https://www.facebook.com/events/388228547956897/?ref=2

  OdpowiedzUsuń