11.01.2013

90: Unexpected is nothing


 Żeby nie było, że jesteśmy rozczarowane! Wyszłyśmy zachwycone. Przynajmniej ja, a Farmerstwo też na cierpiące nie wyglądało, więc myślę, że spokojnie możemy przyjąć dla prostoty obliczeń, że nam obu film się podobał. Ja generalnie idę jeszcze raz dzisiaj, więc to też o czymś świadczy.
Nabijałyśmy się głównie z uciekania zawsze w ostatnim momencie i takich tam.

No.

7 komentarzy:

 1. Żeby nie było, że byłyśmy po wyjściu tak spokojne, rzeczowe i przytomne jak widać w komiksie. Wyszłyśmy w odmiennym stanie świadomości. Przynajmniej ja, a Archanielstwo też na śmiertelnie poważne nie wyglądało, więc myslę, że dla prostoty obliczeń możemy przyjąć, że się obie na tym filmie nakręciłyśmy. Ja generalnie uzależniłam się od zwiastunów, więc to też o czymś świadczy.
  Nabijałyśmy się również z włosów Elronda, ale to już dłuższa historia... xD

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy ja wiem, czy dłuższa? On Jest "fajna dupa z włosów" i tyle ;p I tak ciągle nie mogę z Thorina, którego wszyscy słuchali mimo, że był chyba z nich najgłupszy, ale miał męski głos ;p

   Usuń
  2. A mnie nadal bawi Rivendell: specjalny balkonik do czytania runów księżycowych i ten obrotowy dla Galadrieli xD
   Ileż radości! ;]

   Usuń
 2. I jeszcze najprzystojniejszy krasnolud na świecie - KILI :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ach oczywiście xD. Wg Jacksona bycie przystojnym miało chyba polegać na niebyciu krasnoludem. Ale Kili... ani mu nie wyszło być ciachem, ani krasnoludem. A tak się starał seksownie patrzeć znad łuku, biedna sierotka ;P.

   Usuń
 3. Męskiego głosu zawsze chce się słuchać, nawet jak gada głupoty :p. Ja tam na filmie nie byłam, to powiedzcie gdzie tam gobliny? Bo książka czytana w podstawówce i powypadało wszystko z głowy. A komiks naprawdę świetny :D. Tym bardziej, że o męskiej urodzie traktujący.
  Jekaterina

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Musisz zobaczyć! A gobliny tam wszędzie prawie, urody niezwykłej i niekiedy męskiej. Totalnie.

   Usuń