30.01.2012

54: Herbata


Niektórzy już w tym roku cierpieli. Część cierpi właśnie teraz. Inni mękę mają jeszcze przed sobą. Komiksów długo nie było, bo czas wolny zdezerterował, gdy wybiła godzina sesji.
Farmerstwo wygląda w tym komiksie bardzo niepokojąco. Trochę przez przypadek, ale czy nie ilustruje to tego, co dzieje się z nami - ofiarami niemiłosiernej sesji?

8 komentarzy:

 1. W sumie, to ja nie mam takiej ciężkiej sesji (wiem, nie pocieszam). Choć ostatni i najgorszy egzamin jest przede mną.
  Powodzenia ziom! ;* Widzimy się po zaliczeniu sesji, chociaż nie wiem teraz za bardzo kiedy, bo wcisnęły mi się praktyki..

  OdpowiedzUsuń
 2. To chociaż u Ciebie nie jest źle, to nawet pocieszające.
  Mi się zajęcia wcisną, wiec rozumiem. Coś się wymyśli.

  OdpowiedzUsuń
 3. Deczko się rozkładam... ;D
  Wyrażam natomiast swoje uznanie dla idei przedstawienia sesyjnego chaosu w Ogniu Piekielnym. Oto dlaczego ja robię tylko conceptuale ;].
  Naczelne Czepialstwo

  OdpowiedzUsuń
 4. Boże, moja sesja się chyba będzie ciągnęła w nieskończoność. w zeszły weekend 3 egzaminy, w ten co będzie kolejne 3 no i coś czuję, że 12-13 luty też będe miec poprawki....ogólnie miesiąc wyjęty z zycia -.- Maniek

  OdpowiedzUsuń
 5. zachciało mi się studiowac psychologię na stare lata -.- znowu M.

  OdpowiedzUsuń
 6. Psychologia taka hardkorowa? Kto by pomyślał. Dzizas, trzymaj się, Maniek!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bo to jest zaocznie, że te egzaminy tylko w weekendy są więc tak to sie naklada...zobaczymy jak będzie. Teraz czekam na wyniki.

   Usuń
 7. Ale masz cały tydzień na naukę. Trzymam kciuki ;p

  OdpowiedzUsuń