14.12.2011

49: Ludzie


To chyba ostatnimi czasy ulubiony cytat Farmerstwa. Chociaż ona jesli chodzi o cytaty to jest niewyczerpaną skarbnicą wiedzy.
Osobiście uwielbiam z Władcy Pierścieni: Stwórz mi armię godną Mordoru!

10 komentarzy:

 1. Boskie! xD
  Z całym szacunkiem dla Farmerstwa, najlepsze moim zdaniem było "ich rasa karleje" xD...

  OdpowiedzUsuń
 2. Myślę, że się nie obrazi, choć nie ręczę.
  ;p Ale ich rasa karleje rzeczywiście mam wrażenie. Przynajmniej w liceum zwykło się uważać, że gimnazjaliści jacyś tacy blisko gruntu są. Jestem bardzo stara, czy to ciągle aktualne?

  OdpowiedzUsuń
 3. Jam też stara, więc nie podpowiem.
  No tak, nie podpisałam się.
  Tu Jekaterina Grigorijewna, of kors.
  Poznałaś? ;>

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie ;p Aż wstyd. Ale wypowiedź też krótka, więc...

  OdpowiedzUsuń
 5. No krótka jak krótka... Ale od razu podejrzewać o gimnazjum? :|
  Coś mi chyba IQ spada z dala od czynastki ...

  OdpowiedzUsuń
 6. Jak zobaczyłam ten komkis to padłam i oplułam się rosołem. I dlatego, dzięki wam, idę zakończyć swój wieczór wszystkimi trzema częściami Lord of the rings.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jekaterino, nie podejrzewałam Cię o gimnazjum. Liceum co najniżej ;p

  Aku, to bardzo dobry wybór i pomysł na zakończenie wieczoru. Ale jeśli nie masz tego jakoś superskondensowanego, to obawiam się, że wieczór może się zamienić w noc, a ta w poranek. Chociaż w sumie słońce wstaje tak późno, że się tego nie zauważy prawdopodobnie. To ostrzegam, jeśli jeszcze zdążyłam.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie zdążyłas XD Poszłam spać o o 3.30, a wstać musiałam o 5.30 żeby na pociąg zdążyć, ale to było zbyt wciągające abym mogła żałować. Potem przespałam wszystkie lekcje.

  OdpowiedzUsuń
 9. Czyli to nie była jakaś superhiperwydługaśna wersja reżyserska, bo tak byś pewnie nie musiała się kłaść spać xD Bo osobiście mam wrażenie, że najgorsze w krótkim spaniu jest to, że wstawanie jest drastyczne jak diabli.
  Zazdroszczę możliwości spania w takich warunkach. U mnie na wydziale ławki są tak zaprojektowane, że za cholerę nie idzie zasnąć. Siedzieć się nawet nie da i nie wiem co za sadysta za nimi stoi.

  OdpowiedzUsuń
 10. nie otwiera sie:<

  OdpowiedzUsuń